Image default
Belföld Politika

Saját hazugságába keveredett Niedermüller Péter

Erzsébetváros polgármestere az önkormányzati választások előtt fél évvel a Heti TV műsorában még úgy nyilatkozott, hogy nincs városvezetői tapasztalata, ezért nem fog a választásokon elindulni. Hat hónappal később polgármester lett.

“Speciális ismeretekre van szükség, nekem ezekből nincs. Hát minek? Szóval bohócot nem érdemes csinálni a politikából” – ezt Niedermüller Péter arra a kérdésre adta válaszul, melyben megkérdezték, tervez-e valahol indulni a 2019-es önkormányzati választásokon. Mint mondta, nincs városvezetői tapasztalata, és “nem érdemes elbohóckodni ezt a nagyon fontos dolgot”.

Néhány hónappal később azonban már mindenhol jelen voltak plakátjai és a választások éjszakáján elnyerte a polgármesteri címet.

Ajánlott cikkek

Így válna a törvénytelenség marketinggé? Szavazzon!

admin

Ismét szakad az ellenzék?

admin

Ilyen nincs! Ma kérdezni lehet a Miniszterelnöktől!

admin
Betöltés....